Nordica pressikontakt

Antud lehel sisalduvad pressiteateid ja uudised Nordica kohta.
Kui soovite lisateavet või vastuseid küsimustele, mille kohta meie kodulehel vastust ei olnud, siis pöörduge julgelt meie poole.

Meediapäringud


pr@nordica.ee

 • Eesti lennuoperaator, Nordica tütarettevõte Xfly, alustab alates 28. septembrist koostöös Skandinaavia lennufirmaga SAS regulaarlende Tallinna ja Stockholmi vahel

 • Nordica lisas Põhja-Rootsi liini Stockholm-Arvidsjaur-Gällivare lennugraafikusse täiendavad lisalende

 • Head Nordica sõbrad!

  Pöördun Teie poole nii Nordica juhi, isa, abikaasa, venna, vanaisa, sõbra, reisija kui ka lennunduse tulihingelise austajana. Viimased nädalad ja kuud on olnud rasked kogu meie rahvale nii siin Eestis kui ka üle kogu maailma, sest praegune globaalne kriis on vähemal või suuremal määral puudutanud meid kõiki. Palju on küsimusi, millele puuduvad veel vastused ja ebakindlus tuleviku ees hirmutab ka tugevamaid. Kuid lootus püsib ja annab jõudu edasi minna.

 • OLULINE INFO:
  Seoses liinilendude drastilise vähenemisega Euroopas on paljud eestimaalased jäänud või jäämas lõksu erinevatesse välisriikidesse. Hispaanias on kehtestatud hulk liikumispiirangud ja sealne valitsus on andnud korralduse hotellide ja teiste majutusasutuste sulgemiseks alates 24. märtsist. See paneb suured inimhulgad otsima võimalusi riigist lahkumiseks ning alles jäänud liinilendudele on keeruline pileteid saada. Lennuliiklus on lähiajal veelgi vähenemas.

 • Seoses liinilendude drastilise vähenemisega Euroopas on paljud eestimaalased jäänud või jäämas lõksu erinevatesse välisriikidesse. Eesti lennufirma Nordica ja lennuoperaator Xfly on valmis pakkuma erilende Tallinnasse erinevatest Euroopa linnadest.

 • Võttes arvesse üha kiiremini levivat koroonaviirust ja seoses Maailma Terviseorganisatsiooni poolt pandeemia väljakuulutamisega pakub Nordica koos LOT Polish Airlinesiga võimalust tasuta muuta kõikide reisijate lennu kuupäevi, kellel on ostetud piletid Nordica ja/või LOT Polish Airlinesi lendudele.

 • Eesti lennuettevõte Nordica vedas selle aasta teises kvartalis ligi 143 000 reisijat. Tallinna liinivõrgu ümberkorraldustega seoses vähendas lennufirma lennumahtusid kolmandiku võrra. Seetõttu on reisijate arv kahanenud ligi 30 protsenti võrrelduna eelmise aasta sama perioodiga. Kokku teenindati selle aasta esimese kuue kuuga ligi 270 000 reisijat. See tulemus vastas lennufirma ootustele.

 • Eile avaldatud majandusaasta aruande kohaselt kasvas Nordic Aviation Groupi (Nordica) müügikäive 2018. aastal 107,7 miljoni euroni, mis on 30% enam kui eelneval aastal.

 • Nordica ja tema tütarettevõte Regional Jet võitsid ühispakkumusega nelja aasta pikkuse hankelepingu Rootsi siseliini teenindamiseks. Lepingu järgi jätkab Nordica koostöös tütarfirmaga opereerimist Stockholmi ning Rootsi põhjaosa linnade Arvidsjauri ja Gällivare vahel kuni 2023. aasta sügiseni.

 • Lennufirmad Nordica ja LOT allkirjastasid uuendatud koostöölepingu, mille kohaselt võtab LOT Nordicalt üle piletimüügi ja klienditeeninduse haldamise ning Nordica keskendub edaspidi otsesele lennutegevusele.