Head Nordica sõbrad!

Pöördun Teie poole nii Nordica juhi, isa, abikaasa, venna, vanaisa, sõbra, reisija kui ka lennunduse tulihingelise austajana. Viimased nädalad ja kuud on olnud rasked kogu meie rahvale nii siin Eestis kui ka üle kogu maailma, sest praegune globaalne kriis on vähemal või suuremal määral puudutanud meid kõiki. Palju on küsimusi, millele puuduvad veel vastused ja ebakindlus tuleviku ees hirmutab ka tugevamaid. Kuid lootus püsib ja annab jõudu edasi minna.

Meil on südamest hea meel, et kriisi ulatuslikuks muutumisel saime kiiresti aidata eestlastel koju lennata. Tänaseks on juba toimunud kümme lendu Belgiast, Hispaaniast, Inglismaalt ja Rootsist ning koju on päästetud pea pool tuhat reisijat.

Nordic Aviation Group AS nimel kinnitan Teile, et vankumatu visadusega oleme kogu meeskonnaga töötanud selle nimel ja andnud endast kõik, et mõju Eesti majandusele oleks minimaalne. Peagi loodame taastada lennuühenduse Tallinnast olulistesse sihtkohtadesse ja sõlmjaamadesse mõeldes nii ärikliendile kui ka puhkusereisijale. 

Hooldatud, puhtad ja stardivalmis lennukid on tagatud tänu meie tehnilise meeskonna katkematule igapäevatööle ja meie lennupersonal juba ootab, et uuesti õhku tõusta. Me oleme olemas ja valmis, et Teid peagi informeerida järgmistest tegevustest ja headest uudistest.  

 

Kohtumiseni pardal!

 

Erki Urva

Juhatuse esimees

Nordic Aviation Group AS