Dokumendid

Reisidokumendid

eesti pass

Kontrollige, mis dokumendid on vajalikud

 

Reisijana vastutate ise lõppsihtkohta reisimisel läbitavate kõigi riikide seaduste, reeglite ja reisimistingimuste järgimise eest.

Oma reisi planeerides kontrollige alati oma ID-kaardi või passi kehtivusaega ja seda, kas vajate reisimiseks viisat.

Euroopa Liidu liikmesriikidesse ja teatud teistesse riikidesse reisivate Eesti kodanike jaoks piisab ID-kaardist.

Lennupilet

Elektrooniline pilet

 

Lennule registreerumisel peate esitama passi või ID-kaardi ja väljatrükitud elektroonilise pileti.

Elektrooniline pilet ehk e-pilet (ametlik nimi Electronic Ticket Passenger Itinerary Receipt) on nüüdseks asendanud vana paberpileti. See on kasutatav kõigil Nordica ja LOT lendudel. Oma e-pileti saate osta meie müügipunktidest, volitatud reisibüroodelt ja Nordica veebilehelt.

Lennule on võimalik registreeruda ka ilma väljatrükitud e-piletita, kuid soovitame Teil kogu reisi vältel oma piletit kaasas kanda. Väljatrükitud e-piletiga on lihtsam lahendada mis tahes küsimusi, mis võivad tekkida seoses lennule registreerumisega, broneeringu muutmisega jms.

 

Elektrooniline pilet väljastatakse Teile pärast lennu broneerimist ja selle eest tasumist.

 

Pärast seda, kui olete broneerinud oma lennu ja selle eest tasunud, saadetakse Teie e-posti aadressile broneeringu kinnitus ja reisikava koos e-piletiga, mis sisaldab reisija perekonnanime ja eesnime(sid), e-pileti numbrit, broneeringu numbrit/koodi, lennu numbrit, kuupäeva, väljumise ja saabumise lennujaamasid, väljalennu ja tagasilennu kuupäevi, hinda ja Varssavi konventsiooni märget.

Nordica kodulehe kaudu on võimalik broneerida lende ka meie partnerite lendudele ning mõnedel juhtudel ei ole reisi teatud osa jaoks e-piletit võimalik kasutada. Sellisel juhul väljastatakse Teile tavaline paberpilet kogu reisi jaoks – selle võite saada posti teel või võtta selle välja lennujaamas enne oma lendu (esitades arvutist välja trükitud e-posti teel saadud broneeringu kinnituse/maksekinnituse).

Kas jäite hiljaks või kaotasite oma pileti?

Nordica klienditeenindus:

info@nordica.ee

+372 664 2200

 

Iga päev alates 20:00 kuni 08:00 (laupäeviti 18:30-08:00) suunatakse Teie kõned LOT Polish Airlinesi kõnekeskuse numbrile. Teenindus on ingliskeelne.

Kui Te ei saanud pärast lennu broneerimist ja selle eest tasumist automaatset kinnitust e-posti teel või Te ei ole saanud oma piletit kätte väljalennule eelnevaks päevaks, palume Teil võtta ühendust Nordica klienditeenindusega.

Juhul kui piletile ei tulda Nordica esindusse ega lennujaama järele, tagastatakse summa vaid vastavalt eeskirjadele. Sõltuvalt teenuse tingimustest, millest Teid broneeringu tegemisel ja pileti ostmisel teavitati, ei pruugi teil olla õigust nõuda ostusumma tagastamist.

Kui Teil on vaja oma reis tühistada, siis palun helistage või võtke ühendust Nordica klienditeenindusega.