Nordic Aviation Group AS juht aasta lõpus lahkub ametist

(27.06.2023)

Nordic Aviation Group AS (NAG) juht Jan Palmer annab teada oma otsusest teatepulk selle aasta lõpuks uuele juhile üle anda.

Pea 45 aastat erinevaid lennufirmasid juhtinud ja sellest rohkem kui kümme aastat Eesti lennundusse panustanud Palmer on ehitanud üles tänaseks tugevad, rahvusvaheliselt edukad lennuettevõtted Nordica ja Xfly.

«Mul on olnud au olla enam kui kümme aastat osa Eesti lennunduse arengust. See on olnud äärmiselt huvitav ja ka väljakutsete rohke aeg, kus ükski päev ei sarnane teisele. Nordic Aviation Group AS, mis tegutseb lennundusturul Xfly ja Nordica kaubamärkide all, on tänaseks kasvanud jätkusuutlikuks ettevõteteks. Me oleme üks suurimatest allhanketeenuseid pakkuvatest lennuettevõtest Euroopas ja ma usun, et just siis, mil kõik on hästi, on õige hetk teatepulk üle anda ehk uue generatsiooni juhile. Äsja sõlmitud pikaajalised lepingud tagavad lennufirmale head arenguvõimalused järgnevateks aastateks,» teatas Palmer.

«Soovin nõukogu nimel tänada Jani tema aastatepikkuse pühendumise ja kindla juhtiva käe eest viimase kümne aasta jooksul selle tööstusharu vägagi turbulentsetel aegadel. Loodame omalt poolt, et Jan saab oma kogemuste ja teadmistega panustada kontserni edusse ka edaspidi,» tänas Nordic Aviation Group’i nõugkogu esimees David O’Brock pikaaegset juhti Jan Palmeri senise pühendunud töö eest.

Jan Palmer aitab aasta lõpuks ette valmistada ettevõtte üleandmist ja nõustab nõukogu uue juhi otsingutel.