Xfly ja Nordica osalesid Baltimaade suurimaks lennundusündmuseks kasvanud Eesti Lennupäevadel

(18.06.2023)

Iga-aastastest Eesti Lennupäevadest on saanud Baltimaade suurim lennundussündmus. Xfly ja Nordica meeskonnad osalesid Eesti Lennundusmuuseumi korraldatud suursündmusel seegi kord.

Eesti Lennupäevad on kasvanud vaieldamatult Baltimaade suurimaks lennundussündmuseks. Rahvakogunemine toob igal aastal kokku tuhandeid lennundushuvilisi just siia looduskaunisse Tartu vahetus läheduses asuvasse Eesti Lennundusmuuseumisse. Kohale oli taas tulnud suur rahvahulk, lennundushuvilistele jagati meeneid ja infot. Värvata õnnestus mitmeidki andekaid lennundusspetsialiste ka Xfly ja Nordika tiimidel. Kohale oli tulnud kõiksuguseid lennundushuvilisi – piloodikarjäärist unistajatest igas vanuses ja -taustaga ekspertideni.

Just Eesti Lennupäevadel saavad huvilised võimaluse kohtuda ja vestelda päris pilootide ning teiste lennundusspetsialistidega, imetleda vigurlende, ning katsuda oma käega  erinevaid lennumasinaid, saada aimu sellest, mis tunne on töötada lennuduses.  Sektori spetsialistidele on üritus kohaks, kus kõik suured lennufirmad, -operaatorid ja -spetsialistid leiavad mitmeks päevaks ühise keele. Small-talk, värbamisüritused ja lennundusinimeste kohtumised on foon, kus lennundusest kui väärikast tööandjast hea ülevaate saab.

Lisaks on lennupäevade ajal avatud ligipääs Eesti Lennundusmuuseumi püsiekspositsiooni juurde: uudistada saab tsiviil- ja sõjalennukite, helikopterite, amfiiblennukite ja mootorite väljapanekut.  

Taaskord veenduti, et Eesti Lennundusmuuseumil ja lennupäevadel on igas vanuses külastajatele palju pakkuda.

Uurige karjäärivõimalusi Eesti oma lennufirmas Xfly meie karjääriveebist https://jobs.nagroup.ee .

Kohtumiseni Eesti Lennupäevadel 2024!