NAGi töötajad osalevad taaskord ettevõtte toetusel Kevadtormil

Juba teist kevadet järjest julgustab Nordic Aviation Group oma töötajaid osalema Kevadtormil, hüvitades oma töötajatest reservväelastele palga täies mahus.

Ettevõtte hinnangul on tänases geopoliitilises olukorras oluline tunnustada, tänada ja toetada kõiki neid inimesi, kes meie riigi kaitsel on valmis aktiivselt osalema. Nordic Aviation Group soovib selle sammuga olla vastutustundlik tööandja ning heaks eeskujuks teistele lennuettevõtetele üle kogu Euroopa.

Eesti riigile kuuluv Nordic Aviation Group opereerib kahe brändi – Xfly ja Nordica – all lende teistele lennufirmadele ning annab tööd 700-le lennundusspetsialistile üle Euroopa. Grupi lennukipargis on täna 19 lennukit, milleks on ATR72-600, CRJ900 ja Airbus A320.

Eesti lennundusgrupp värbab aktiivselt juurde uusi spetsialiste oma karjääriportaali jobs.nagroup.ee kaudu ning koolitab uusi piloote oma MPL õppeprogrammi alusel.

Kaitseväe aasta suurim õppus Kevadtorm 2024 toimub ajavahemikul 6.–17.05.2024 Lääne- Eestis. Õppusele on kaasatud nii kaitseväe kui ka maakaitse üksused ning selle eesmärk on tuletada reservväelastele meelde eelnevalt õpitut, harjutada üksuste koostööd ning tutvustada kaitseväe uut varustust ja relvastust.